“E morët përgjigjen!” Leao komenton fitoren dhe pastaj shpërfill Roma-Inter!

Rafael Leao u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Torino:

“Ne humbëm të mërkurën kundër një kundërshtari cilësor, mentaliteti ynë është gjithmonë të luajmë për të fituar. Sot kemi dhënë përgjigjen e duhur”.

Goli: “Ka ndeshje në të cilat shkon mirë dhe të tjera jo, edhe sot e ndihmova ekipin me golin. Gjëja më e rëndësishme ishte të fitoja”.

Për rolin: “Më pëlqen të luaj si sulmues i parë, si anësor kërkoj më shumë për një asist. E rëndësishme është gjithmonë të japësh më të mirën për ekipin. Pavarësisht rolit, e rëndësishme është të ndihmojmë ekipin”.

Për mentalitetin: “Ne gjithmonë duhet të hyjmë për të fituar ndeshje, mbetemi të parët në renditje”.

Nesër Roma-Inter: “Ne e bëmë tonën, nuk i shikojmë të tjerët, nuk na intereson”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu