Cambiasso, mes Napolit dhe ‘Djallit’

Giovanni Bia, agjent i anësorit të ri të Genovas, Andrea Cambiaso, foli në mikrofonat e ‘Radio Kiss Kiss Napoli’ për të ardhmen e klientit të tij: “Është një nga zbulimet më të bukura të kësaj Serie A dhe ka kërkesa nga gjysma e Evropës. Gjithashtu nga Napoli? ka nevoja të tjera”. Mbrojtësi javët e fundit ka qenë i lidhur edhe me Milanin.

“Giuntoli është dikush që shikon përpara. Ai donte që tre vjet më parë ta sillte në fushën e De Laurentiis. Ai është një admirues i Cambiaso që atëherë. Nëse është vonë për Napolin? Gjithçka është e hapur. Napoli ka nevoja të tjera për momentin.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu