Milan Club Journalist

5146 POSTIME 0 KOMENTET

Më të lexuarat

“Me Ibrën dhe Giroud, Milani top”

I intervistuar nga La Gazzetta dello Sport, Massimo Ambrosini foli për skuadrën e Milanit, veçanërisht për sulmin: "Mungesa e Simon Kjær është...

Lajme Pikante