Më të lexuarat

Jave vendimtare per Veretout!

Nicolo Schira ne twitter shkruan, Telenovela Veretout vazhdon. Nga sot Fiorentina do te rikthehet te negocioje me Milanin dhe Romen. Kuqezinjte kane ofruar 16...

Lajme Pikante