Të fundit

“Me Ibrën dhe Giroud, Milani top”

I intervistuar nga La Gazzetta dello Sport, Massimo Ambrosini foli për skuadrën e Milanit, veçanërisht për sulmin: "Mungesa e Simon Kjær është...

Kush është Szalai, talenti që ndiqet nga Maldini

Sipas 'Gazzetta dello Sport', AC Milan do të ishte i interesuar për Attila Szalai. I lindur në vitin 1998, hungarez nga Budapesti,...

Merkato

Kush është Szalai, talenti që ndiqet nga Maldini

Sipas 'Gazzetta dello Sport', AC Milan do të ishte i interesuar për Attila...

Cambiasso, mes Napolit dhe ‘Djallit’

Giovanni Bia, agjent i anësorit të ri të Genovas, Andrea Cambiaso, foli në...

Gëzohet Pioli, Maldini gjen formulën për Botman

Siç u përmend, Maldini dhe Massara po punojnë për t'u paraqitur menjëherë në...

NA NDIQNI

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

HALL OF FAME

- Advertisement -
- Advertisement -

GOSSIP

“Juve m…”; Muntari tërbon tifozët bardhezinj. Plas “lufta” në rrjetet sociale

Sulley Muntari, një lojtar që do të mbetet përgjithmonë në histori, për atë 25 shkurt 2012, kur goditja e tij me kokë...

Ibra e ndjen veten mbret, por çdo të thotë numri 9

Zlatan Ibrahimovic ka publikuar një story në profilin e tij zyrtar të Instagram-it dhe në foton është e shkruar “The Lion King”,...

Kalimi te Chelsea çështje orësh/ Gazetari nxjerr prapaskenat: Donte vetëm Milanin

E ardhmja e Thiago Silva-s do të jetë në Premier League. Për pak do të përfundohet transferimi i tij...

JAHTI SUPER LUKSOZ I IBRAHIMOVIC, VLERA MARRAMENDËSE

Zlatan Ibrahimoviç në pritje të rinovimit me Milanin, po shijon pushimet. Suedezi po kalon pushimet në jahtin e...

“Kam lindur në errësirë”, mesazhi i Ibra-s “turbullon” Milanin

Vijojnë të turbullta ditët para rinovimit të Zlatan Ibrahimovic me Milanin. Në këtë fundjavë do të duhej të vinte...

Më të lexuarat

“Me Ibrën dhe Giroud, Milani top”

I intervistuar nga La Gazzetta dello Sport, Massimo Ambrosini foli për skuadrën e Milanit, veçanërisht për sulmin: "Mungesa e Simon Kjær është...

Lajme Pikante

- Advertisement -