Gjithçka për Veretut, Milani ka një propozim interesant

Xhordan Veretut është objektivi i radhës në Milano dhe të gjitha organizmat e klubit janë përqëndruar për të bindur Fiorentinën të lërë të lirë francezin. Klubi nga Firence ka javë që bën rezistencë, duke mos pranuar asnjë ofertë.

Megjithatë, lëvizja e fundit e Milanit dhe lojtarit duket se do i japin goditjen përfundimtare kësaj lëvizje. Siç raportojnë mediet përtej Adriatikut, Veretut i ka shprehur drejtuesve të klubit dëshirën për t’u larguar. Ai gjitashtu i ka kërkuar atyre të shpejtojnë sa më shumë me marrëveshjen dhe të mos mundohen ta pengojnë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu