Davide Calabria:”Jam rikuperuar. Trajneri na ka dhene nje tjeter motivim”

Davide Calabria ne diten e pare te stervitjes per sezonin 2019-2020 ka dhene nje interviste per Milan Channel: “Jam rikuperuar plotesisht. Ka qene nje perjudhe jo pozitive per mua por ne fund ja dola. Nuk kerkoja te rrezikoja ne Europianin Under 21 me Italine pasi doja te isha 100% i gatshem per Milanin. Trajneri? Eshte ndryshe nga Gattuso dhe ka sjelle metoda te reja ne stervitje. Eshte nje motivim me shume per ne”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu