Zyrtarisht Jack Wilshere largohet nga Arsenal!

LONDON, ENGLAND - JANUARY 03: Jack Wilshere of Arsenal celebrates after scoring his sides first goal during the Premier League match between Arsenal and Chelsea at Emirates Stadium on January 3, 2018 in London, England. (Photo by Julian Finney/Getty Images)

Pas 17 vitesh tek Arsenali zyrtarishit mesfushori Jack Wilshere largohet nga klubi londinez. Lojtari tashme eshte nje lojtar i lire dhe ka deklaruar qe do degjoje ofertat dhe do te vendosi per te ardhmen e tij. Wilshere eshte nje objektiv i Milanit per te perforcuar mesfushen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu