ZYRTARE: Pioli publikon listën e lojtarëve të grumbulluar për Milan-Bologna

Në fund të seancës së sotme në Milanello, ku ka qenë më shumë një ditë shkrydhje muskulore dhe nxehje, mister Stefano Pioli publikoi ​​listën e futbollistëve kuqezi që do të jenë në “San Siro” për Milan-Bologna, javën e parë të Serie A 2020/21, të planifikuar për në orën 20:45.

Kjo është lista e plotë:

Portierë

A. Donnarumma, G. Donnarumma, Tătărușanu.

Mbrojtës

Calabria, Duarte, Gabbia, Hernández, Kalulu, Kjær, Laxalt.

Mesfushorë

Bennacer, Çalhanoğlu, Díaz, Kessie, Krunić, Paquetá, Saelemaekers, Tonali

Sulmues

Castillejo, Colombo, Ibrahimović, Maldini, Rebić.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu