Zyrtare Lucas Paqueta vishet kuqezi!

Edhe pse prej kohesh lajmi eshte bere i ditur nga mediat por vetem sot eshte bere zyrtare nga faqja zyrtare e AC Milan ne website e saj zyrtar se Lucas Paqueta vishet kuqezi deri ne vitin 2023, lojtari do te zbrese ne Malpensa me date 6 janar ne date 7 do ti bashkohet skuadres ne Milanello dhe ne date 8 janar do te prezantohet zyrtarisht perpara mediave!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu