Zyrtare Ivan Gazidis largohet nga Arsenal!

Tashme eshte zyrtare Ivan Gazidis largohet nga Arsenal per te shkuar te Milan. Nje nga kerkesat e Fondit Elliot ishte afrimi i CEO ne klub dhe duke filluar nga 1 dhjetori Gazidis do te nise punen ne zyrat e Casa Milan per te nisur rikthimin e sukseshem ne financa te klubit kuqezi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu