ZYRTARE: 7 mungesa për Milanin, Pioli zgjedh formacionin me debutuesin Colombo!

Trajneri Pioli ka zgjedhur, i detyruar edhe nga mungesat e shumta që janë plot 7 (Musaçhio, Conti, Romagnoli, Duarte, Leao, Rebic dhe Ibrahimovic).

Këtu janë formacionet zyrtare të Milanit dhe Bodo / Glimt të cilët do të përballen me njëri-tjetrin sonte në San Siro për raundin e tretë kualifikues për Europa League:

MILAN (4-2-3-1): G. Donnarumma; Kalabria, Kjaer, Gabbia, Theo Hernandez; Kessié, Bennacer; Castillejo, Calhanoglu, Saelemaekers; Colombo. Trajner: Pioli.

BODO / GLIMT (4-3-3): Haikin; Sampsted, Lode, Moe, Björkan; Fet, Berg, Saltnes; Zinckernagel, Junker, Hauge. Trajner: Knutsen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu