Zoe, mesazh “i kriptuar” ndaj Theo Hernandez! “A do zgjohesh?!”

Një foto që vlen një mijë fjalë, ajo e publikuar në profilin Instagram nga Zoe Cristofoli, e fejuara e Theo Hernandez. Bukuroshja postoi një foto të saj në det, me bikini dhe e nxirë nga dielli.

Një dëshirë shumë e fortë për verën për të, por për Theo nuk ka ende kohë për të menduar për pushime.

Fusha dhe periudha e Milanit nuk është veçanërisht pozitive, ashtu si paraqitjet e francezit nuk janë veçanërisht të shkëlqyera.

Fotoja ishte shumë e pëlqyer nga fansat, përfshirë vetë Theo, i cili komentoi i magjepsur.

Zoe, megjithatë, e ngacmoi atë, duke u përgjigjur: “Zgjohu pak eh…”

Kush e di nëse ai po i referohej fushës apo diçkaje tjetër … Fakti është që tifozët kuqezi mezi kanë pritur dhe i kanë kujtuar  Theos për të mos u shpërqendruar dhe për të qëndruar i përqendruar te Milani.

Dikush madje e ngacmoi, duke e pyetur nëse ai ende po mendonte për derbin e humbur!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu