Zaza arrin akordin me Milanin!

Sipas lajmeve te fundit Milani ka arritur akordin me Zazen per nje kontrate 4 vjecare me 2.5 milione euro ne sezon. Gjithashtu dhe tratativa me Valencian eshte ne faze te avancuar per nje huazim me detyrim blerje ne fund te sezonit. Lojtari do te vi si zevendesues i Kalinic dhe Bacces qe priten te largohen nga Milani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu