Zapata – Musacchio starton ndaj Napolit!

Kur na ndajne 24 ore nga sfida ndaj Napolit, Gattuso duket se dilemen e ka vetem tek sulmi. Dyshja e mbrojtjes do jete Zapata – Musacchio kur dihet qe Bonnuci eshte i skualifikuar ndersa Romagnoli i demtuar. Ne sulm Rino ka vetem nje dyshim. Deri tani me i favorizuari eshte Andre Silva por dhe Kalinic eshte gati te rivalizoje pas ndeshjes pozitive qe beri ndaj Sasuolos.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu