Zapata: “ Golin ndaj Inter sdo e harroj kurre”.

Sot ka detyren me te veshtire. Duhet te ruaj porten ndaj nje sulmi te frikshem sic eshte ai i Napolit. Cristian Zapata vetem disa minuta para ndeshjes Milan – Napoli ka dhene nje interviste per Milan Channel.

” Me Musacchio njihem shume mire. Kemi kohe qe stervitemi bashke. Une me Mateon kam luajtur dhe tek Villareal. Jemi gati te jap maximumin per te arritur objektivat”.

Si sot nje vit me pare mbrojtesi Milanit shenoj ne sekonden e fundit duke barazuar ndaj Interit.

” Goli me i bukur i karieres sime. Shpresoj te shenoj dhe sot. Kur luajme me kundershtar te forte gjithmon motivohem me shume”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu