Zaccardo: ‘Djalli’ di të shfrytëzojë rastin

Cristian Zaccardo, ish-mbrojtësi i Milanit dhe kampion bote në vitin 2006, u kontaktua nga redaksia e MilanNews.it për të komentuar rreth raundit të parë të Milanit të Piolit, i mbyllur me 42 pikë dhe i dyti në renditje pas Interit.

“Milani ka treguar se është një ekip dhe ka një mjedis të shëndetshëm që sigurisht do t’i ndihmojë të arrijnë objektivat e tyre. Gjithmonë ka disa keqardhje, por në fund, pak a shumë, ata do të kompensojnë pikët e tjera që mund të jenë më pak të merituara. “

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu