Yonghong Li veshtireson gjendjen e Milan!

Yonghong Li nderpret tratativat me Rocco Commisso per shitjen e Milan, Li do kerkoje te paguaje vete 32 milion euro per shtimin e kapitalit duke shtyre keshtu marrjen e Milan nga Fondi Elliot dhe do te degjoje dhe ofertat e tjera duke bere keshtu nje ankand per blerjen e Milan.

Kjo levizje do te veshtiresoje mbrojtjen e Milan ne CAS pa nje President te ri pasi sot merret vendimi i Uefa ku Milan do te marre denimin me nje vit perjashtim nga Europa League!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu