Yonghong Li – Kam shume besim, fitojme Kupen!

Presidenti Milanit Yonhghong Li ka mberritur sot ne mengjes ne Aeroportin e Malpensa dhe ka folur per Milan Channel:
– Kam shume besim te skuadra, shpresoj te bejme nje loje te mire dhe te fitojme Kupen.. eshte kjo qe une pres dhe shpresoj te japin te gjithe maksimumin per te arritur kete objektiv..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu