Yonghong Li gati te paguaje 32 milion euro!

Sipas Sky Sport Yonghong Li do te paguaje deri neser kur eshte dhe afati fundit Fondit Elliot 32 milion euro. Por kjo sdo te thote qe Milan do qendroje ne presidencen e Li por duke filluar nga hena do te kete tratativa te ndryshme me kompani te ndryshme te interesuar per blerjen e aksioneve te Milan!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu