YongHong Li eshte duke ardhur ne Milano!

Presidenti i Milanit Yong Hong Li eshte duke ardhur ne Milano bashke me familjen dhe do te ndjeki nga afer sfiden Milan-Verona si dhe Finalen e Kupes te merkuren ndaj Juventusit. Ai ka vendosur ti qendroje me afer skuadres ne keto dite para finales se kupes duke treguar seriozitet makismal. Ai gjithashtu pritet te bisedoje me Fassonen dhe per merkaton e ardhshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu