Wilshire Arsenal ngre oferten per mesfushorin!

Arsenal kerkon te beje te pamunduren per te mos e humbur me parameter 0 mesfushorin anglez Jack Wilshire.
Skuadra londineze ka ngritur oferten e saj duke pare konkurencen qe ka per te marre sherbimet e tij, nje prej skuadrave qe eshte e interesuar per mesfushorin eshte dhe Milan ku trajneri Gattuso ka dhene pelqimin e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu