Wilshere: E ardhmja? Pres te zgjidhet tranjeri ri me pas do vendos.

Mesfushori i Arsenal, Wilshere pelqehet shume nga tranjeri i Milanit Gennaro Gattuso dhe atij i skadon kontrata ne fund te sezonit. Wilshere ka deklaruar sot qe eshte duke pritur ardhjen e tranjerit te ri tek Arsenal me pas do vendosi per te ardhmen e tij. Mesfushori prej kohesh pelqehet shume nga drejtuesit e Milanit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu