Virdis Gattusos do i keshilloja 2 sulmues!

Pietro Paolo Virdis ish sulmues kuqezi vitet 80/90 ka folur per kuqezinjte e Gattuso per Gazzetta dello Sport.

San Siro eshte nje vend magjik kur zbrita me Gullit mu kujtuan vitet fantastike qe kemi kaluar bashke..

Gattuso? Do e keshilloja te luante me dy sulmues me Cutrone ne maje dhe Andre Silva si sulmues i dyte..

Si nje ish sulmues eshte nje keshille e mire por sesa do ta marre parasysh Rino eshte nje problem tjeter..!!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu