Villareal kerkon skonto per kartonin e Bacca!

Villareal kerkon nje skonto nga Milan per kartonin e Carlos Bacca, spanjollet jane te gatshem te paguajne 8/10 milion euro ndersa Milan kerkon 15 milion euro per kartonin e kolumbianit.
Gallatasaray dhe Trabzonspor jane gati te paguajne kartonin e Bacca por keto klube nuk jane preferencat e sulmuesit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu