Vieri: Higuain sulmuesi me i kompletuar ne Itali!

Christian Vieri, Barcellona 12/3/2013 .Stadio "Camp Nou".Football Calcio 2012/2013 Champions League.Barcellona Vs Milan.Foto Marco Bertorello Insidefoto

Christian Vieri ka folur sot per Tuttomercatoweb dhe ka folur per ceshtjen Higuain:

Eshte nje moment i komplikuar, ndeshjen e fundit shenoi dhe u zhbllokua uroj te ece sa me mire sepse per mendimin tim eshte sulmuesi me i kompletuar ne Itali. Problemi eshte se nese nuk shenon krijohet fundi botes dhe nese nuk shenon ndonje sulmues tjeter nuk flitet fare, kjo eshte diferenca qe kane sulmuesit e medhenj dhe kane gjithmone pergjegjesi ndaj skuadres – eshte shprehur ish sulmuesi Christian Vieri!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu