Videoloja FIFA “nevrikos” Giroud: “Nuk është e mundur, edhe djali im vrapon më shpejt…” Pastaj e kthen faqen

Pesë lojtarë të Milanit (Giroud, Theo Hernandez, Tomori, Brahim Diaz dhe Tonali) shijuan vlerësimin e tyre për veçoritë e ndryshme të versionit 2022 të FIFA -s.

Djemtë dukeshin shumë të informuar për këtë çështje dhe nuk kishte surpriza të mëdha.

Nga ana tjetër e Giroud, sulmuesi francez nuk ra aspak dakord për vlerën që lidhet me shpejtësinë e tij: 39 (Theo Hernandez e ka 93).

“Nuk është e mundur – bërtiti ai – djali im është më i shpejtë se kaq”, duke lëshuar të qeshurën e shokëve të tij të skuadrës…

Në fakt, pasi mori kartonin e FIFA-s dhe profilit të tij, Giroud e tregoi fillimisht përpara te kamera dhe më pas e ktheu mbrapa nga ana e bardhë duke shtuar: “Kape, kape…! Më mirë nga kjo anë se sa nga përpara”.

Pati edhe një batutë të Sandro Tonalit ndaj Brahim Diaz, që kishte parametra të mirë por jo edhe aq.

“Nuk do ta zgjidhja në FIFA, ndoshta vetëm ditën e parë po të ma falnin ama..”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu