Video – Super goli Suso kunder Man Utd

https://www.milanclubalbania.al/wp-content/uploads/2019/08/img_1073.trim_.mov

Nje super gol i Suso mbyll pjesen e pare ne barazim 1-1 kunder Manchester United. Nje Milan i bukur, mire fizikisht duke perballuar me se miri nje Manchester i cili eshte shu me perpara ne pergatitje duke pare dhe se Premier League fillon javen e ardhshme!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu