Video: Seedorf klasi qe nuk shuhet kurre!

 

Ne ndeshjen e kesaj fundjave qe kaloi midis Athletic Bilbao dhe Deportivo la Coruna pervec nje ndeshjeje te bukur ra ne sy dhe nje gjest teknik i Clareenc Seedorf tashme trajner i Deportivo.. vitet kalojne por klasi tij mbetet!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu