VIDEO/ “Moda ndikon te Milani”, fanella e tretë është e veçantë

Milani ka prezantuar fanellën e tretë për sezonin e ardhshëm dhe ajo çka bie në dy është fakti që ngjyra nuk ka ndonjë lidhje me kuqezinjtë dhe historinë e tyre.

Sigurisht e gjitha për marketing, pasi realisht ka shumë pamje dhe tifozët me siguri do ta blejnë ta kenë në gardërobën e tyre.

Normalisht jo ata të thekurit, që ngjyrat kuqezi i kanë të shenjta.

Gjithsesi Milano është qyteti i modës dhe do ketë edhe gjetje të tilla edhe për fanellat e gjigantit italian. /abcnews.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu