VIDEO: Dalin të gjitha episodet se si “u plaçkit” Milani mbrëmë!

Ende 0 pikë në grup pas dy ndeshjeve përballë Liverpool dhe Atletico Madrid, Milani ende beson se mund të shpresojë deri në fund nëse arrin të mund në të dy ndeshjet Porton, por ka hidhërim dhe tërbim pas humbjes ndaj ekipit të Simeones, e ardhur jo si në Anfield, por falë vendimeve të arbitrit që e çoi në binarët spanjollë…

Një video e publikuar në rrjetet sociale tregon të gjitha episodet e ndeshjes dhe vendimet e arbitrit, të paktën 5 kundër Milanit: nga i kuqi te dy prekje me dorë brenda zonës së Atleticos, kartoni i padhënë për De Paul, faull i pavërshëllyer ndaj Rebic dhe penalltia e fundit për Atletico Madrid…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu