Urimi Gattuso per Maldini!

Ciao Capitano! 50 vite jane nje arritje e madhe, doja te falenderoja per te gjitha sukseset dhe fitoret qe kemi arritur sebashku, une jam akoma pak larg me duhen dhe 10 vjet per te arritur aty dhe te behem me i qete sic me ke porositur ti.

Dhe nje gje doja te dija si ka mundesi qe je akoma kaq ne forme dhe i bukur? Pervec shakave Gezuar Ditelindjen Kapiten.. nga Rino!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu