Uefa vendos te marten ose te merkuren per fatin e Milan!

Sipas La Repubblica per Uefa nuk eshte e lehte nje vendim per nje skuader si Milan, fakti qe u shtye serish vendimi per kuqezinjte do te thote qe dhe per Uefa nuk eshte i lehte. Afati fundit sipas mediave eshte te marten ose maksimumi te merkuren dite qe Milan do te marre njoftimin nese do te jete ne Europe apo jo!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu