UEFA jep verdiktin per kuqezinjte ne qershor!

Muaji qershor do te jete vendimtar per fatin e kuqezinjve ne Europe. Sipas mediave italiane rreth dates 18/20 qershor do te merret vendimi per te ardhmen e Milan ne Europa League. Nderkohe Fasone dhe avokatet e Milan jane duke mbyllur dokumentacionin per mbrojtjen ne gjyqin qe do te zhvillohet ne Nyon te Frances!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu