UEFA ‘djeg’ Milanin

Ne oret e pasdites sipas Sky Sport UEFA nuk e ka pranuar Settlement Agreement ofruar nga drejtuesit kuqezinj. Shume dyshime, rifinancimi qe nuk po vjen, gati 100 milion euro humbje jane te gjitha arsyet qe UEFA ka bere te ditur.

Tani mund te ndodhe edhe me e keqja bllokimi merkatos, gjobe e majme   gjithcka deri ne perjashtimin nga Kupat e Europes per Milanin. Nje juri prej 5 personash do te marre vendimin zyrtar ne mesin e qershorit ku eshte dhe afati fundit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu