Tuttosport Mirabelli meriton besim!

Pas nje jave te nderlikuar dhe me polemika pas ndeshjes me Benevento Mirabelli eshte vene ne diskutim si drejtues te Milan per sezonin e ardhshem.
Por ashtu sic shkruan sot Tuttosport Mirabelli meriton besim dhe per sezonin tjeter, drejtuesit duhet ti besojne pasi Drejtori Sportiv ka nje raport shume te mire me Gattuso dhe ndersa Rino rinovoi dhe Mirabelli qe zgjodhi pikerisht Rino Gattuso per trajner te largohet nga klubi nuk ka kuptim.
Me eksperiencen e tij te pare ne Top Klub si Milan dhe me nje buxhet te rendesishem Mirabelli solli ne Milano Bonucci dhe Biglia dy lojtare te rendesishem per kuqezinjte, Kessie Conti Calhanoglu per te ardhmen, rinovoi me Donnarumma i cili ishte gati te largohej, ndersa e vetmja njolle eshte investimi te Andre Silva dhe Kalinic te cilet nuk dhane ate qe pritej prej tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu