Tuttosport: Milani ne kerkim te nje mesfushori!

Sipas Tuttosport Milani eshte duke kerkuar nje zevendesues te Lucas Biglias dhe po shohin mundesite per te afruar ne skuader nje nga Paredes,Barella ose talentin e Brescias Sandro Tonalli. Milani pas largimit te Locatellit ka vetem Montolivon si zevendesues te Biglias por italiani nuk eshte ne planet e Gattusos.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu