Tuttosport Milan ne shitje Andre Silva dhe Kalinic per nje bomber!

Sipas te gjithave gjasave Milan do te hidhet ne sulm ne vere per nje bomber, kerkese kjo e trajnerit kuqezi.

Por shuma e cila do te shpenzohet per sulmuesin do te vije nga shitja e lojtareve egzistues ne skuader, sipas Tuttosport Andre Silva dhe Kalinic do te dalin ne shitje per te siguruar shumen prej 50-55 milion euro e cila do te shpenzohet per lojtarin e duhur ne sulm!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu