Tuttosport: Milan merkato nuk eshte e mbyllur!


-Me shume mundesi Milani do te bej dhe nje goditje tjeter ne merkato nje mesfushor ose nje sulmues anesor. Per mesfushen Milani mendon per Diawara mesfushorin e ri te Napolit por nese largohet Allan nga Napoli veshtire te largohet dhe nje tjeter mesfushore. Alternativat e tjera jane Sensi dhe Duncan. Ndersa si sulmes anesor Milani pelqen Carrascon por mbetet nje transferim i veshtire per shkak te kushteve si nga kerkesa e klubit kinez por dhe nga rroga e larte qe kerkon lojtari. Alternativa “last minute” mund te mbetet Deulofeu qe tashme eshte pjese e ekipit te Watford. Pra merkato e kuqezinjve nuk eshte e mbyllur madje ka hyre ne ditet e nxehta te saj – shkruan Tuttosport sot ne te perditshmen e saj!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu