Tuttosport Milan blindon titullaret!

Sipas Tuttosport levizja e pare e kuqezinjve ka qene blindimi i lojtareve big ne skuader, Donnarumma dhe Bonucci mbi te gjithe ishin lojtaret e pare qe Gattuso kerkon ti kete ne skuader. Pas dy ditesh ne Nyon te Zvicres merret vendimi per te ardhmen e Milan ne Europe dhe vetem atehere do te kete nje ide me te qarte edhe rreth merkatos ne hyrje!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu