Tuttosport: Leipzig rrit oferten per Calhanoglu!

Sipas te perditshmen torineze Tuttosport ne oret e fundit klubi gjerman Leipzig ka rritur oferten e saj ne 20 milion euro per kartonin e mesfushorit turk, por ka mberritur serish nje Jo nga ana e Gattuso per shitjen e tij, nga ana tjeter dhe Hakan nuk ka shfaqur interes per nje transferim te mundshem ne Bundeslige!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu