Tuttosport: “E pabesueshme! Maldini tani po mendon të ulë ofertën për Calhanoglu”

Sipas asaj që raportohet nga Tuttosport, Milani, pas Kampionatit Evropian dhe paraqitjet deri tani super të dobët nga Turqia dhe Hakhan Calhanoglu, mund të reflektojë konkretisht të tërheqë ofertën e fundit për fantazistin me numër “10”.

Gazeta shkruan se, duke pasur parasysh mungesën e propozimeve konkrete për lojtarin nga klubet e nivelit të lartë, Maldini tani mund të paraqesë një propozim për rinovim më të ulët se 4 milion euro në sezon të ofruar më parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu