Tuttosport Dzeko sulmuesi prototip per Gattuso!

Ne janar ishte gati te transferohej te Chelsea Antonio Conte por ne fund nuk u bë asgjë. Dzeko edhe pse 32 vjecar ka karakteristikat e nje sulmuesi qe vete Gennaro Gattuso pelqen te kete ne skuader, dhe kjo e ben qe drejtuesit e Milanit te provojne te sjellin lojtarin ne Milano qe kete sezon merkatoje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu