Tuttosport Calhanoglu po hedh poshte nje sezon!

Gattuso po kerkon deshperimisht Calhanoglun e vertete, i cili shenonte dhe jepte asist si ne sezonin e kaluar. Rendimenti i turkut kete sezon ka qene i ulet edhe pse ka patur besimin e Rinos gjithmone ne cdo ndeshje.

Calha sic e therrasin ne Milanello po hedh poshte nje sezon te tere me paraqitjet e tij por jo vetem kaq sepse brenda grupit shfaqen dhe pakenaqesi. Ok ti japim kohe turkut por jo deri ne pafundesi, pse duhet te luajme me 10 lojtare? Dhe te luaj me cdo kusht? Sipas Tuttosport ka nje pakenaqesi te lojtaret e tjere kjo gje..

Nga ana e tij Hakan po mundohet te jape me te miren por kampionati ka hyre ne nje faze delikate dhe ndeshje vendimtare per nje vend ne Champions dhe koha nuk pret me.. shkruan Tuttosport sot ne te perditshmen e saj!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu