Tuttosport – Caldara rikthimi ne fushe po afron!

Sipas Tuttosport sot ne te perditshmen e saj per Mattia Caldara i cili ne fund te muajit mund te rikthehet ne dispozicion te skuadres. Caldara i cili mberriti ne veren e vitit 2018 ne Milanello ne kembim te Bonucci mund te jete i gatshem ne fund te muajit shkurt dhe pas shume demtimesh me ne fund lojtari kuqezi mund te shohe drite ne fund te tunelit – shkruan Tuttosport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu