Tuttosport – Bakayoko idea e Milan eshte ta bleje perfundimisht!

Sipas te perditshmen torineze Tuttosport sot ne nje artikull per kuqezinjte ka folur rreth se ardhmes se francezit Bakayoko.

Tashme Tiemoue Bakayoko eshte nje lojtar fiks ne formacionin e Gattuso dhe pas atyre veshtiresive te fillim sezonit tashme dhe drejtuesit e Milan jane bindur pas paraqitjeve shume te mira per te blere kartonin e mesfushorit ne shifren e 35 milion euro klubit londinez te Chelsea, edhe pse per momentin akoma nuk ka asgje zyrtare por ne Milanello zerat jane se Bakayoko do te vazhdoje dhe sezonin tjeter me fanellen kuqezi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu