Trevisani: Presioni i Leonardo ndaj Higuain kerkon nje pergjigje nga lojtari!

Ricardo Trevisani ka folur per Sky Sport rreth ceshtjes Higuain:

Sipas meje Higuain ka me shume nje problem psikologjik se sa taktik sepse rastet per gol Gonzalos nuk i kane munguar gjate ndeshjeve, presioni qe beri Leonardo eshte qe Pipita te reagoje ndaj kritikave dhe te hedhe pas kraheve periudhen e keqe, besoj se Higuain duhet te reagoje per veten e tij per Milan dhe per tifozat kuqezi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu