Trevisani: Pres me shume nga Suso dhe Calhanoglu!

Per Sky Sport sot ka folur Ricardo Trevisani duke analizuar gjendjen e kuqezinjve:

Per vendin e katert qe te dergon ne Champions League per mendimin asnje skuader nuk eshte e sigurte biles as Inter nese vazhdon keshtu me rezultatet negative. Nga Milan pres me shume gola aq me shume qe tani ka mberritur nje lojtar goli si Piatek dhe nje mesfushor me kualitet si Paqueta. Po ashtu dhe sulmuesit anesore si Calhanoglu dhe Suso duhet te japin shume pasi dhe besimi i Gattuso ndaj tyre ka qene i mjaftueshem i larte – eshte shprehur Ricardo Trevisani per Sky Sport!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu