Trajneri Roberto Mancini ben gati listen per Kombetaren Azzurre!

Roberto Mancini eshte trajneri i ri i Italise dhe sot ka bere te ditur listen e te grumbulluarve. Nga Milan jane te ftuar Donnarumma Bonucci Romagnoli dhe Bonaventura te cilet do te jene te gatshem per miqesoret kunder Arabin Saudite Francen dhe Hollanden.

Ne liste bie ne sy rikthimi i Mario Balotelli dhe mungesa e Buffon i cili dha doreheqjen nga kombetarja italiane!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu