Trajneri i Romës: Favoritet për Scudetto? Për investime them Inter dhe Juventus, por Milani…

d by AtomJPEG 1.5.0n

Kampionati i Romës është po aq interesant sa ai i shumë skuadrave të tjera përfshirë Atalanta, Napoli dhe Juventus, ndaj edhe trajneri Fonseca beson se duhet të vazhdohet kështu…

Megjithatë, objektivi është të ngjiten sa më lart dhe të kenë ecuri, pasi sipas teknikut verdhekuq favoritët vazhdojnë të jenë Juventusi dhe Interi, për investimet e bëra, natyrisht…

“Unë mendoj se ata që kanë bërë investimet më të rëndësishme janë favoritët. Pastaj ka 5 ose 6 skuadra që mund të luftojnë për kampionatin.

Ne të gjithë mund të shohim se çfarë po bën Milani, është fantastike!

Milani është gjithashtu një kandidat së bashku me Napolin dhe Atalanta. Por favoritet kryesore janë ato dy skuadra”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu